Nárazové lišty ExpertLine od BBC Bircher Smart Access

Modulárny systém bezpečnostných nárazových líšt ExpertLine od BBC Bircher Smart Access s vysoko citlivými kontaktmi pre posuvné brány a iné aplikácie.

Bez názvu-2
Bez názvu-2

Vysoká citlivosť a rýchla odozva
Rýchla montáž a jednoduchá inštalácia
Nerušivý dizajn pre jednoduchú integráciu do brány alebo dverí

ExpertLine_all_profiles_open

Bezpečnostné hrany na automatických bránach a dverách bránia zraneniu osôb a poškodeniu vozidiel.

Produkty ExpertLine poskytujú nie len rýchlu odozvu, ale spĺňajú všetky požadované normy, majú aj plne ukrytý upevňovací profil, ktorý nenarúša celkový dizajn brány, dverí a podobne. Materiál EPDM, z ktorého sú bezpečnostné lišty vyrobené, je veľmi kvalitný, odolný a udržiava si svoje mechanické a farebné vlastnosti počas mnohých rokov.

 

ExpertLine_System_overview

Vytvárame bezpečnostné systémy kontaktných hrán na mieru.

Hrany citlivé na tlak ExpertLine sú šité na mieru Vašim požiadavkám. Môžu byť buď predom zostavené ako výrobky narezané na požadovanú dĺžku, dodávané v sade so štandardnou dĺžkou alebo ako modulárny systém pre jednoduchú vlastnú montáž.

ExpertLine_illu_profile_types

VÝHODY

Citlivá a rýchla odozva. Vďaka inovatívnemu prierezu profilu reagujú hrany systému ExpertLine aj pri malom tlaku.

Rýchla a jednoduchá montáž aj servis vďaka zásuvným koncovkám a skrutkovým spojom.

Nenápadné prevedenie profilov ExpertLine. Hliníkové profily sú kompletne prekryté a môžu byť diskrétne integrované do dizajnových návrhov brán a dverí.

Príklady aplikácie

Illustration_site_entrance_gate

POSUVNÁ BRÁNA

V prípadoch, kedy sa posuvné brány používajú vo vstupoch do areálov, je treba zaistiť nie len primárnu uzatváraciu hranu, ale taktiež ďalšie hrany. To sú miesta, kde sa rýchla montáž systému ExpertLine skutočne vyplatí.

Illustration_swing_gate

OTVÁRACIA BRÁNA

Stále väčší počet majiteľov domov volí otočné brány v nápaditých a dizajnových prevedeniach pre vstupy do svojich nehnuteľností. Vďaka skrytému hliníkovému profilu sa ExpertLine dokonalo hodí pre akúkoľvek aplikáciu a zároveň zaručuje maximálnu bezpečnosť.

Illustration_bifolding_gate

SKLADACIA BRÁNA

Vráta dvojkrídlových skladacích brán sa nepohybujú v priamej rovine, ale počas pohybu sa otáčajú okolo pozdĺžnej osi až o 90 stupňov. Akonáhle brána pri otváraní dosiahne maximálny uhol, aktivuje sa bezpečnostná hrana a pohyb v správnom okamihu zastaví.

Illustration_maintenance

SERVISNÝ PRIECHOD

Veľkou výhodou systému ExpertLine je rýchla a jednoduchá údržba. Výmenu poškodených pripojovacích káblov a nárazových hrán je možné vykonať behom pár minút, vďaka “plug-in“ systému.

Chcete sa dozvedieť viac informácií?

Napísať správu
Zavřít