Dopyt 0

Nextys

http://www.nextys.com
Švajčiarska spoločnosť NEXTYS je posadnutá technológiou. Bola založená v roku 1998 a jej cieľom je poskytovanie inovatívnych riešení v oblasti výkonovej elektroniky. Ponúka široký sortiment napájacích zdrojov a súvisiacich produktov (napr. záložné napájacie zdroje a systémy pre sieťové redundantné technológie). Po celom svete sa používa viac ako milión prístrojov. Vďaka originálnemu dizajnu a atraktívnemu pomeru cena / výkon, dosiahol NEXTYS významné postavenie na trhu.

NEXTYS v bodoch

Profesionalita

Hlavnou výhodou je vysoká profesionálna úroveň zúčastnených osôb, spolu s atraktívnym pomerom cena / kvalita. Flexibilita, rýchla spätná väzba, tvoriace a inovatívne prístupy sú pevným základom firemnej kultúry, spoločne s tradičnou švajčiarskou kvalitou a zákazníckym servisom.

Odbornosť

Odborné znalosti v oblasti návrhu a výroby elektronických výrobkov zaistili dlhy zoznam spokojných zákazníkov, hlavne z radov dobre známych mien. Dôležité partnerstvá so špičkovými poskytovateľmi služieb z priemyselnej a technologickej oblasti sú zárukou kvality, ktorú dodávame.

Široké portfólio produktov, ale aj výroba na mieru

Môžete si vybrať zo štandardného portfólia produktov alebo si vyžiadať vývoj úplne nového produktu.

NEXTYS produkty a aplikácie

Produkty

 

Napájacie zdroje AC/DC

  • Spínané napájacie zdroje

Meniče DC/DC

Aplikácie

  • Priemysel
  • Telekomunikácie
  • Aplikácie obnoviteľných energetických zdrojov
Nextys-banner
Nextys-banner