Dopyt 0

AXIMA

http://www.axima.cz
Spoločnosť AXIMA sa behom viac ako 24 rokov svojho pôsobenia na trhu stala jedným z hlavných výrobcov a dodávateľov jednosmerných napájacích zdrojov a nabíjačov trakčných a staničných batérií, nie len v Českej republike a na Slovensku, ale aj na svetovom trhu. Všetky produkty spája špičková kvalita, vysoká efektivita, spoľahlivosť a precízne prevedenie za primeranú cenu. Okrem sériovej výroby vyvíjame a vyrábame aj špeciálne zákaznícke aplikácie podľa potreby konkrétneho zákazníka.

Video prezentácia

AXIMA výroba nabíjačov batérií a zdrojov

NAŠE VÝROBKY

Pri výrobe kladieme dôraz predovšetkým na vysokú technologickú úroveň výrobných procesov, bezpečnosť práce, ale aj na efektivitu a rýchlosť. Zameriavame sa nie len na sériovú, ale aj na kusovú výrobu.

TECHNICKÁ PODPORA

Veľmi dôležitú úlohu pre nás predstavuje vzťah so zákazníkom a jeho čo možno najväčšiu možnú spokojnosť. Preto zaručujeme kompletný servis od vývoja cez výrobu, až po následnú technickú podporu.

RIEŠENIE NA MIERU

V našom vlastnom vývojovom oddelení kladieme dôraz na najnovšie trendy a inovácie, ale aj na potreby a preferencie našich zákazníkov. Preto náš vývoj nezostáva v rovine sériových výrobkov, ale vyvíjame aj ich modifikácie.

REFERENCIE

Naše nabíjače používajú zákazníci na celom svete, napríklad vo výrobných závodoch BMW, Airbus, v servisných centrách koncernu Volkswagen, v logistike spoločnosti Dachser alebo vo firme Škoda Auto.