Dopyt 0

DBK

https://www.dbk-group.com/us
DBK je medzinárodná skupina spoločností so sídlom v Nemecku, ktorá sa viac ako pol storočia zaoberá užitočným a efektívnym využívaním energie. Vyvíja predovšetkým individuálne riešenia v oblastiach elektrického výhrevu, klimatizácie a elektroniky, kde patrí medzi technologických lídrov. Táto stredne veľká nemecká spoločnosť má regionálne väzby, ale súčasne je aj medzinárodným hráčom. Stále verí staromódnym hodnotám bez toho, aby uviazla v minulosti. Práve naopak, prijíma nové hodnoty a má moderné a kreatívne nápady. Podniková skupina DBK sa skladá z dcérskych spoločností vo Francúzsku, Spojenom kráľovstve, Honkongu, USA, Rakúsku, Českej republike, Švédsku, Číne a Nemecku, rovnako ako v celej Európe.

DBK v bodoch

cms-php

Automobilový priemysel a napájanie

Aplikácie od DBK zaisťujú teplo na cestách, ohrievajú palivo, vzduch a interiér vozidla. Vďaka širokej škále výhrevnej techniky je možné ohrievať komponenty CSR a pred ohrievať nasávaný vzduch. V ponuke sú aj ohrievače palivových filtrov a vnútorné výhrevné systémy, založené na vzduchu alebo vode.

cjlkjms-php-chladici

Riešenie tepelnej regulácie

Ponuka priemyselného tepelného riadenia zahŕňa ohrev a chladenie alebo kontrolu teploty a vlhkosti zariadení a systémov, takmer vo všetkých oblastiach priemyslu. Najbežnejšie aplikácie sú: mechanická infraštruktúra, priemyselná komunikácia, obnoviteľné zdroje energie, lekárske a laboratórne vybavenie, automobilový priemysel.

cjhnkjms-php

Systémy priemyselných pecí

DBK navrhuje a vyrába robustné priemyselné pece s prevádzkovou teplotou až do 700 °C. Spoločnosť ponúka štandardné konštrukčné riešenie alebo návrh, ktorý je prispôsobený Vašim špecifickým požiadavkám. V tomto procese sa realizuje optimálny prenos tepla pre Vašu aplikácie v systéme.

cjnljms-php

Obnova budov

Systém DBK Drymatic sa využíva k účinnému odvedeniu vlhkosti z nehnuteľnosti pomocou riadenia výmeny tepla a vzduchu. Systém možno využiť pre malý dom, priemyselnú halu alebo budovu miestneho úradu.

DBK produkty a aplikace

Produkty

Ohrev

  • Ohrev rozvádzača
  • Spínacie elementy
  • Priemyselný ohrev
  • Ohrev pre budovy

Chladenie

  • Ventilátory s filtrom
  • Termoelektrické chladiče (peltier)

Tepelná regulácia

Aplikace

Automobilový priemysel a napájanie

Aplikácie DBK zaisťujú teplo na cestách, ohrievajú palivo, vzduch a interiér vozidla.

Riešenie tepelnej regulácie

Najbežnejšie aplikácie sú: mechanická infraštruktúra, priemyselná komunikácia, obnoviteľné zdroje energie, lekárske a laboratórne vybavenie, automobilový priemysel.

Systém priemyselných pecí

DBK navrhuje a vyrába robustné priemyselné pece s prevádzkovou teplotou až do 700 °C. Spoločnosť ponúka štandardné konštrukčné riešenie alebo návrh prispôsobený špecifickým požiadavkám.

Obnova budov

Systém DBK Drymatic sa využíva k účinnému odvedeniu vlhkosti z nehnuteľnosti pomocou riadenia výmeny tepla a vzduchu.

Ohrevné systémy pre biele spotrebiče

Patentovaný proces navíjania drôtu na elektricky odizolovaný navíjací pás poskytuje stabilnú a bezpečnú otvorenú cievku.

Lekárske + osobné spotrebiče (svetlo a teplo)

Zariadenie pre zdravotníctvo, wellnes a detskú starostlivosť využíva k výrobe tepla svetlo, namiesto vody alebo vodnej pary.

titul
titul