Dopyt 0

PETER electronic

http://www.peter-electronic.com/
Spoločnosť PETER electronic sa už od roku 1976 systematický sústredí na návrh a výrobu elektronických súčastí pre reguláciu elektrických motorov v otvorenom aj uzavretom okruhu. Inovatívne portfólio produktov je neustále vyvíjané, zlepšované a rozširované v súlade s aktuálnym dopytom na trhu. Dnes naše portfólio výrobkov pre trojfázové asynchrónne a jednosmerné motory zahŕňa softštartéry a jednosmerné brzdy, frekvenčné meniče a tyristorové / tranzistorové regulátory.

Video prezentácia

PETER produkty a aplikácie

Brzdné moduly

Môžu byť použité pre tieto aplikácie: drevoobrábacie stroje, dopravníky, odstredivé zariadenia, vibračné, zváracie a pracovné stroje, stroje na spracovanie kovov, plastov alebo pre mäsiarsky priemysel.

Kombinované štartovacie a brzdné zariadenia

Aplikácie: drevoobrábacie stroje, vibračné stroje, pohony s veľkými odstredivými hmotami alebo remeňové pohony.

AC meniče

Vhodné pre nasledujúce aplikácie: čerpadlá, ventilátory, žeriavy, odsávacie systémy, kompresory, odstredivky, píly, dopravníky, drevoobrábacie stroje, brúsky, textilne, baliace a tlačiarenské troje, a pod.

Softštartéry

Softštartéry môžu byť použité pre tieto aplikácie: píly, frézy, rezacie stroje, lisy, drviče, vibrátory, sušičky, dopravníky, zdvíhače, pohony, mechanizmy pohybu, mlyny, čerpadlá, ventilátory, žeriavy, kompresory a iné.

Tyristorové regulátory

Dopravné systémy, tlačiarenské a baliace stroje, čerpadlá, otočné stolné jednotky, mechanizmy pre zváranie drôtu, a pod.

Monitorovacie moduly

Monitorovanie výstupnej frekvencie striedačov, plošinová technika, drevoobrábacie stroje, strojové nástroje, pri veterných generátorov, žeriavové aplikácie a iné.

banner_dodav
banner_dodav