CERTIFIKÁCIA RUTX ZARIADENÍ TELTONIKA

Testovanie a oficiálna štandardná certifikácia slúžia k zaisteniu kvality a spoľahlivosti zariadení. K týmto zariadeniam patria aj routre z rady RUTX spoločnosti Teltonika Networks.

foto
foto
Rutx11_hd_4

RUTX11 je odteraz certifikovaný podľa noriem EN 50155, EN 50121-3-2 a EN 50121-4, takže je podľa európskych predpisov oficiálne použiteľný pre železničné aplikácie. Norma EN 50155 sa vzťahuje na všetky elektronické zariadenia, inštalované v železničných vozidlách a ich testovanie zahŕňa výkon, teplotu, náraz a vibrácie. Norma EN 50121-3-2 potom ešte zahŕňa elektromagnetické emisie a elektromagnetickú odolnosť. Medzitým norma EN 50121-4 upravuje elektromagnetické emisie a odolnosť signalizačných telekomunikačných zariadení, používaných v prostredí železníc, nie však v samotných železničných vozidlách.

Ďalšia skupina certifikácií je obzvlášť dôležitá pre severoamerické regióny - RUTX08, RUTX09, RUTX10 a RUTX11 sú odteraz certifikované podľa normy UL/CSA 62368-1. Táto norma je meradlom bezpečnosti na základe rizík, a je zárukou, že práca s týmito zariadeniami je bezpečná. Pripája sa tak do radu ďalších severoamerických noriem a taktiež k schváleniu od operátorov, ako sú Verizon a AT&T. Testovanie pre tieto certifikácie vykonala spoločnosť SGS, svetový líder v oblasti testovania, kontroly a certifikácie. Pre účely certifikácie UL/CSA 62368-1 je spoločnosť SGS národne uznávaným skúšobným laboratóriom, čo umožňuje oficiálne testovať a certifikovať produkty pre americký a kanadský trh.

table
table
3
3

Chcete sa dozvedieť viac informácií?

Napísať správu
Zavřít