Kompletné riešenie IoT | Vždy je príjemné priniesť nejaké dobré správy.

5G je pravdepodobne jednou z najdiskutovanejších tém, pokiaľ ide o technológie a najmä o sféru IoT. Každá nová generácia mobilného pripojenia priniesla ľuďom, podnikom a rozvoju inteligentných ekosystémov niekoľko nových príležitostí.

bannery1920x600_teltonika
bannery1920x600_teltonika

Priemyselné systémy, systémy riadenia dopravy, vozidiel, elektrickej siete a plynovodov, systémy pre monitorovanie územia (kamerové systémy), inak povedané zoznam riešení so zariadeniami spoločnosti Teltonika Networks, ktoré sa používajú na celom svete, je takmer nekonečný.
Aktívne prvky TELTONIKA s podporou technológií Narrow Band IoT, 4G LTE, poprípade Bluetooth, už poznajú zákazníci vo viac ako 140 štátoch.
TELTONIKA v spolupráci s veľkým mobilným operátorom vyvíja taktiež prvú sadu 5G produktov, priemyselných celulárnych routerov.

5G je technológia budúcnosti, ktorá sa stále viac implementuje a používa po celom svete.
Spoločnost Teltonika Networks zašla ešte o krok ďalej a pre vývoj budúcich produktov použila mobilnú sieť novej generácie.
Počiatočné testy komponentov v sieti 5G za reálnych podmienok už boli vykonané spoločnosťou Teltonika Networks. Taktiež sa vykonávajú testy a prevádzka zariadení sa overuje v komunikačnom laboratóriu mobilného operátora Telia.
Spolupráca s mobilným operátorom umožňuje testovať zariadenia a technológie, ktoré ešte nie sú komerčne dostupné, v reálnych podmienkach. Špecialisti spoločnosti Teltonika Networks vyvíjajú a testujú komponenty, rozhodujú o konečnej sade funkcií, užívateľskom rozhraní a rôznych
ďalších aspektoch. 
Nová technológia 5G má skutočnú pridanú hodnotu a pomáha zväčšovať konkurenčnú výhodu v globálnom meradle. Aj užívatelia v Slovenskej republike už skoro budú môcť využiť potenciál siete 5G – internet s gigabitovou rýchlosťou, takmer žiadne oneskorenie, obrovská kapacita siete atď.
Potom, čo zariadenia vyvinuté spoločnosťou Teltonika Networks sa dostanú do fázy výroby, sú testovane taktiež v iných štátoch, aby bola zaistená ich kompatibilita a prevádzka za všetkých podmienok. Spoľahlivosť sa stala synonymom spoločnosti TELTONIKA. 

Zákazníci investujú do vybavenia priemyselnej siete, informačného systému atď., aby bol zaistený spoľahlivý a nepretržitý chod tohto systému, pretože sú si vedomí, že aj minúta odstávky by viedla k priamym obchodným stratám.

bannery1920x600_teltonika2
bannery1920x600_teltonika2

Chcete sa dozvedieť viac informácií?

Napísať správu
Zavřít