KONCOVÉ SPÍNAČE RADY XCMH

Spoločnosť Telemecanique Sensors, známy výrobca priemyselnej automatizačnej techniky, oznámila vývoj a skoré uvedenie na trh nové koncové spínače rady XCMH. Novinka bude postupne nahrádzať rad XCMN. Špecifické produkty XCMN, určené pre železničné aplikácie, ostanú v ponuke aj naďalej. Dátum ukončenia služieb pre rad XCMN je stanovený na december 2024.

3

Čo prináša nový rad XCMH?

Rad XCMH ponúka významné technologické vylepšenia oproti svojmu predchodcovi. Spínače XCMH sú vybavené vyšším stupňom krytia IP66 a IP67, čo znamená lepšiu odolnosť proti prachu a vode. Naviac vďaka monoblokovému prevedeniu bočného kábla a možnosti axiálneho výstupu sa tento rad stáva vhodnou voľbou pre širokú škálu priemyselných aplikácií.

Kreslicí plátno 2

Rozsiahle využitie v priemysle

Koncové spínače radu XCMH sú ideálne pre použitie vo viacerých priemyselných odvetviach. Sú vysoko odolné a flexibilné, čo ich robí vhodnými pre použitie v aplikáciách ako je manipulácia s materiálom, výťahy, mobilné zariadenia. Vďaka ich robustnej konštrukcii a vysokým certifikačným štandardom sú ideálne pre náročné priemyselné podmienky, kde sa dôraz kladie na bezpečnosť a dlhodobú spoľahlivosť.

Vylepšená konštrukcia a inštalácia

XCMH koncové spínače zaujmú taktiež vylepšenou flexibilitou kábla a možnosti jednoduchej inštalácie, čím uľahčujú používateľom integráciu do jestvujúcich systémov. Spínače majú univerzálne kompatibilné hlavice ako rad XCMD, ktoré zaisťujú lepšiu koordináciu a jednoduchšiu montáž.

Kreslicí plátno 1

Certifikácia a bezpečnosť

Koncové spínače XCMH nie len, že spĺňajú priemyselné normy, ale prichádzajú s ďalšími významnými certifikátmi, aj s normou CE s EN6060947-5-1, UL 508, CSA C22-2 č. 14 a CCC. To zaručuje, že produkty sú vyrobené podľa najvyšších možných štandardov a sú vhodné pre použitie v náročných priemyselných prostrediach