DC/AC STRIEDAČE PRE UV SVIETIDLÁ OD PREMIUM

V spolupráci s našim dodávateľom meničov napätia Premium, Vám predstavujeme novinku v našej ponuke – DC/AC menič napätia pre napájanie UV svietidiel v klimatizačných, výhrevných a ventilačných jednotkách (HVAC).

uvodni foto
uvodni foto
odst. 1

Prostredie bez choroboplodných zárodkov vo vlakoch je dnes zásadné pre systém verejnej dopravy po celom svete. Výhrevný systém, ventilácia a klimatizácia (HVAC) vytvára príjemnú teplotu pre cestujúcich, reguluje a obmieňa vzduch, čím znižuje vírusovú záťaž v uzavretom priestore. Výrobcovia HVAC zahrňujú do svojich systémov sanitáciu vzduchu, napríklad UV lampy, ktoré účinne neutralizujú vírusy vo vzduchu predtým, než je privedený do priestoru pre cestujúcich.

Spoločnosť Premium reaguje na aktuálnu epidemiologickú situáciu a berie do úvahy nové požiadavky na potreby zákazníkov. Snaží sa maximálne podporovať prevádzkovateľov železníc a prispieť k návratu k normálnemu používaniu verejnej dopravy. Ultrafialové svetlo pri špecifických nastavenia taktiež dokáže eliminovať patogén SARS-CoV-2.

S ohľadom na zdravie a pohodlie cestujúcich pracuje Premium na rôznych projektoch, kde je zdroj napájania pre UV svietidlá inštalovaný v jednotke úpravy vzduchu. Premium OCS-260 je jednofázový sínusový menič do 260VA, ktorý sa vyrába vo veľmi kompaktnej veľkosti, vďaka čomu sa pre túto aplikáciu perfektne hodí. Rad OCS-260 je k dispozícii s výstupom 120V AC alebo 230V AC a širokou škálou alternatív vstupného napätia (12, 24, 36, 48, 72 a 110V DC). Meniče sú chladené prirodzeným prúdením vzduchu a ponúkajú vysokú spoľahlivosť, potrebnú pre železničnú prevádzku.

Všetky meniče Premium sú v súlade s normami EN50155 a EN45545-2, čím spĺňajú požiadavky, potrebné pre prevádzku v náročných podmienkach železníc. To všetko s predĺženou 5 ročnou zárukou.

Chcete sa dozvedieť viac informácií?

Napísať správu
Zavřít