Dopyt 0

Trevos

http://www.trevos.cz/
Spoločnosť TREVOS je renomovaná, čisto česká spoločnosť, ktorá vznikla v roku 1990 v Semiloch. Od začiatku sa zameriava na výrobu komponentov a skladanie svietidiel. V roku 1995 došlo k užšej špecializácii výroby a orientácii firmy na priemyselné žiarivkové svietidlá, vyrábané z odolných termoplastov. Od roku 2013 bola výroba rozšírená o LED svietidlá. Dnes má spoločnosť výrobný areál v srdci Českého raja, produkuje v priemere viac ako 4 500 svietidiel denne a patrí medzi významných regionálnych zamestnávateľov.

Video prezentácia

TREVOS v bodoch

Špičková technológia

Pri výrobe priemyselných svietidiel, žiarivkových a LED, je najdôležitejšie zaistiť maximálnu presnosť všetkých dielov. Preto používajú najmodernejšie technológie a špičkové stroje, s maximálnym dôrazom na precízne spracovanie.

Kvalita

TREVOS ponúka najkvalitnejšie výrobky so zárukou stálosti tejto kvality. Spoločnosť sa cíti byť zodpovedná aj k životnému prostrediu, čo dokladá splnením certifikácie ISO 14001:2004.

Rozvoj v kraji

Firma sa snaží prispieť aj ku kultúrnemu rozvoju v Turnovsku, a preto tu podporuje rôzne kultúrne či športové akcie, kluby alebo šikovných jednotlivcov v rôznych športových oblastiach.

banner
banner