Dopyt 0

Teltonika Networks UAB

https://teltonika-networks.com/
Teltonika Networks je medzinárodná, rýchlo rastúca technologická spoločnosť, vyrábajúca profesionálne zariadenia pre pripojenie k sieti. Vďaka dlhodobým skúsenostiam, výskumu a vývoju priemyselných sieťových zariadení pre IoT a M2M komunikáciu, sú schopní ponúknuť široké portfólio produktov pre najzložitejšie oblasti priemyslu 4.0, Smart City a Green Energy. Teltonika Networks kontroluje každú fázu vývojového cyklu, čo umožňuje rýchlo a pružne reagovať na potreby a zmeny trhu, a zároveň zaisťovať spoľahlivosť, zabezpečenie a jednoduchú aplikáciu. V spolupráci s divíziou Teltonika IoT Group sú všetky produkty vyrábané a montované v modernej továrni v Litve. Ich produkty spĺňajú najvyššie štandardy kvality.

Video prezentácia

Kompletné riešenie Teltonika Networks

11647-odst-1

DESIGN

Výrobky od Teltonika Networks sú navrhnuté tými najlepšími ľuďmi v oddelení Networks RnD v meste Kaunas v Litve. Vlastný tím pre výskum a vývoj umožňuje rýchlo zavádzať nové produkty a neustále vylepšovať jestvujúce produkty pridaním nových funkcií.

VÝROBA

Celá elektronika je vyrábaná a montovaná v špičkových výrobných zariadeniach v meste Vilnius v Litve. To umožňuje technikom Teltonika Networks zaistiť najvyššiu kvalitu všetkých zariadení. Každé zariadenie vyrobené spoločnosťou Teltonika Networks je dôkladne otestované, a až potom sa dostane ku klientovi.

11648-odst-2

PODPORA

AXIMA Solutions úzko spolupracuje s tímom výskumu a vývoja priamo v Teltonika Netwoks. To nám umožňuje poskytovať najlepšiu možnú podporu, a tým každému zákazníkovi ponúknuť krátku dobu odozvy.

SPOĽAHLIVOSŤ

Spoľahlivosť je jedným z hlavných cieľov pri navrhovaní zariadení v Teltonika Networks. Výrobky sú konštruované a vyrábané s cieľom dosiahnuť najvyššiu možnú spoľahlivosť a kvalitu.

11649-odst-4

ZABEZPEČENIE

Testy bezpečnostných rizík sú neustále vykonávané na všetkých zariadeniach Teltonika Networks. Produkty sú pravidelne aktualizované, aby bolo vylúčené akékoľvek narušenie a bola zaistená najvyššia úroveň zabezpečenia.

JEDNODUCHÉ POUŽITIE

Zariadenia Teltonika Networks sú vysoko profesionálne, ale ich použitie je veľmi jednoduché. Schopnosť ponúkať produkty, ktoré nevyžadujú žiadne špeciálne školenie, je jednou zo silných stránok tohto dodávateľa.