Dopyt 0

Telemecanique Sensors, TMSS, (France)

https://tesensors.com/cz/cs
Spoločnosť Telemecanique Sensors je svetovým lídrom v oblasti senzorov a súvisiacich technológií. S viac ako 90-ročnou históriou sa špecializuje na poskytovanie spoľahlivých senzorových riešení pre priemyselnú automatizáciu a náročné aplikácie. Ich inovatívny rad tlakových, cloudovo pripojených a ultrazvukových snímačov spolu s odolnými a kompaktnými koncovými spínačmi prinášajú revolúciu v používaní spínačov a snímačov v rôznych priemyselných odvetviach.

Vďaka širokému sortimentu snímačov prispôsobených špecifickým potrebám priemyselných odvetví poskytuje spoľahlivé a kvalitné riešenia s ohľadom na bezpečnostné certifikáty, odolnosť voči vysokotlakovému umývaniu a špecifické požiadavky na konektory.

Aplikácie a riešenia

VÝŤAHY A ESKALÁTORY

APPS_Eskalator

Telemecanique Sensors Escalator and Elevator Industry ponúka široký rad snímačov, ktoré spĺňajú normy, obmedzenia a detekčné požiadavky eskalátorových a výťahových systémov po celom svete.

ZDVÍHACIE SYSTÉMY

APPS_Hoisting

Použitie pri zdvíhacích mechanizmoch. Tieto snímače umožňujú cyklické zdvíhanie a spúšťanie materiálu, ktorý zostáva voľne zavesený. Vďaka nim sú zdvíhacie stroje schopné bezpečne a spoľahlivo premiestňovať bremená v obmedzenom priestore, z jedného miesta na druhé.

MANIPULÁCIA S MATERIÁLOM

APPS_Material_Handeling

Komplexný rad produktov pre aplikácie, pri ktorých sa manipuluje s materiálom. Bez ohľadu na to, či potrebujete detekčné riešenia pre automatizované skladovacie systémy, dopravníkové systémy alebo na naťahovanie fólie.

MOBILNÉ ZDVÍHACIE ZARIADENIA

APPS_Mobile Lift

Telemecanique Sensors je popredným poskytovateľom zdvíhacích zariadení pre mobilné a vozidlové aplikácie. Stala sa prvou spoločnosťou, ktorá získala certifikáciu SIL2 od TÜV pre bezpečnosť priemyselných strojov, a certifikáciu E2 pre mobilné zariadenia s ich indukčnými snímačmi rady XS.

ŽELEZNICE

APPS_Railway

Telemecanique Sensors Railway Industry ponúka snímače, ktoré spĺňajú normy, obmedzenia a detekčné požiadavky železničných systémov.

ČERPANIE VODY

APPS_Water_Pumping

Telemecanique Sensors Water Pumping Industry sa špecializuje na detekciu a plnenie normatívnych požiadaviek aplikácii na čerpanie vody. Tento rad snímačov zahŕňa produkty s certifikáciou NSF, NEMA a IEC.