Dopyt 0

Premium S.A.

Spoločnosť Premium S.A. sa špecializuje na návrh a výrobu systémov pre premenu energie. Sústredí sa na zákazkové produkty a riešenie pre špeciálne segmenty trhu, ktoré obvykle vyžadujú vysoko kvalitné, spoľahlivé a extrémne odolné výrobky. Rozsiahle skúsenosti v obore im umožňujú navrhnúť, vyrábať a testovať produkty podľa mnoho prísnych požiadaviek.

Premium v bodoch

prehome

Produktové rady

ŠTANDARDNÉ VÝROBKY: V ponuke nájdete až 260 štandardných modelov. Tieto modely boli navrhnuté tak, aby spĺňali priemyselné špecifikácie pre všeobecné použitie. Spĺňajú taktiež normu EN50155.

ŠPECIÁLNE VÝROBKY: Spoločnosť Premium svojim zákazníkom ponúka vlastné návrhy a výrobu systémov pre premenu energie podľa špecifických potrieb.

TYPICKÉ ŠPECIFIKÁCIE: Jedinečnou možnosťou pre zákazníkov s úzko špecifickými požiadavkami je možnosť návrhu, vývoja a výroby unikátnych produktov, pri ktorých sú prekročené typické špecifikácie.

predstaveni

Dôkladné testovanie produktov

Všetky vyrábané série sú vystavené zaťažkávacím skúškam, behom ktorých je každá jednotka jednotlivo testovaná automatickým, počítačom riadeným, skúšobným zariadením. Potvrdenie o vykonaní merania je priložené k jednotlivým jednotkám a expedované spolu s produktami.

vyvoj

Konštrukcia a výroba

Spoločnosť Premium sa sústredí na dodávky na zákazku vyrobených produktov. Prototypy sú vyvíjané 6 až 18 týždňov podľa zložitosti a hotové produkty môžu byť dodané do 9 až 16 týždňov po oficiálnom schválení prototypov. Výrobná kapacita je extrémne flexibilná, od niekoľkých jednotiek až po stovky jednotiek mesačne.

Premium produkty a aplikácie

Produkty

Aplikace

  • Energetika
  • Komunikácie
  • Strojárenstvo
  • Doprava
dodavatel
dodavatel