Dopyt 0

Phoenix Contact

https://www.phoenixcontact.com/online/portal/cz
Spoločnosť Phoenix Contact je poprednou firmou na trhu s komponentami, systémami a riešeniami v oblasti elektronických projektov, elektroniky a automatizácie. Dnes má tento rodinný podnik 14 500 zamestnancov po celom svete a v roku 2015 mal obrat vo výške 1,91 miliardy eur. Sídlo spoločnosti je v Blombergu, v Severnom Porýní-Vestfálsku. Skupina Phoenix Contact po celom svete združuje deväť výrobných stredísk a takmer 50 vlastných obchodných spoločností. Okrem toho má zastúpenie v 30 krajinách v Európe a zámorí.

Video prezentácia

Phoenix Contact v bodoch

Spoločnosť Phoenix Contact vyrába produkty s vysokým vertikálnym rozsahom na celom svete. Okrem skrutiek, plastových a kovových súčiastok sú to aj vysoko automatizované montážne stroje.

banner_6502

Sortiment predstavuje viac ako 60 000 výrobkov a skladá sa z komponentov a systémových riešení pre dodávku energie, zahŕňajúc veterné a solárne systémy, zariadení a strojnej techniky a taktiež návrhu ovládacích skríň. Inovatívne komponenty ponúkajú rozmanitý sortiment modulárnych svorkovníc a špecializovaných svoriek, svoriek do plošných spojov a konektorov do zásuviek, technológie pripojovacích káblov a montážneho príslušenstva.

banner_650

Modernizácia jednotlivých produktov a špecifických riešení pre jednotlivých zákazníkov prebieha na pobočkách v Nemecku, Číne a Spojených štátoch. Veľké množstvo patentov podčiarkuje skutočnosť, že mnoho systémov vyvinutých spoločnosťou Phoenix Contact je samo o sebe jedinečných. Vďaka úzkej spolupráci s univerzitami a vedeckými pracoviskami, skúmajúcimi technológie budúcnosti (napríklad mobilitu a environmentálne technológie), sú poznatky z výskumov začleňované do produktov, systémov a riešení určených pre uvedenie na trh.

banner_dod1
banner_dod1