Dopyt 0

Elektrokov Znojmo

http://www.elektrokov.cz/
Spoločnosť ELEKTROKOV, a.s. ZNOJMO je popredný, rýdzo český výrobca transformátorov, tlmiviek, toroidov, vinutých dielov a zváracích svoriek. Už viac ako 50 rokov vyrába produkty s dôrazom kladeným na kvalitu a spoľahlivosť svojich produktov. Filozofia spoločnosti je založená najmä na dôvere zákazníka. Sústredí sa hlavne na konkrétne požiadavky zákazníka, zároveň je schopná v spolupráci so zákazníkom navrhnúť a zrealizovať čo najvýhodnejšie riešenie. Kladie dôraz na krátke dodacie termíny a čo najpriaznivejšie ceny pri zachovaní špičkovej kvality.

Elektrokov Znojmo v bodoch

banner_6502

Transformátory pre rozvádzače

Široká škála jednofázových a trojfázových transformátorov v rôznych prevedeniach, s voliteľným vstupným a výstupným napätím do 1000 V. Návrh riešenia pre konkrétne použitie.

banner_650_1

Moderné technologické vybavenie spolu so spoľahlivosťou a odbornosťou zamestnancov umožňuje spracovávať nie len kusové zákazky, ale aj sériovú výrobu. Samozrejmosťou je prepracovaný systém kontroly kvality výrobkov. Firma spolupracuje s poprednými európskymi dodávateľmi moderných a špičkových materiálov. Je dlhoročným držiteľom certifikátu systému akosti podľa ISO 9001 a systému EMS podľa 14001.

Elektrokov Znojmo produkty a aplikácie

Produkty

Jednofázové transformátory

Trojfázové transformátory

Ochranné tlmivky

Oceľové kryty

Magnetické dotyky a zváracie svorky

Aplikácie

Energetika

Široká škála dekompenzačných tlmiviek a hradiacich členov, preverených dlhoročnými skúsenosťami s ich vývojom a výrobou.

Zdravotníctvo

ELEKTROKOV a.s., ZNOJMO dodáva ochranné oddeľovacie transformátory pre napájanie miestností určených pre liečebné účely.

Rozvádzače

Pre vybavenie rozvádzačov ponúka jednofázové bezpečnostné a oddeľovacie transformátory

Bazénové osvetlenie

Pre napájanie bazénového osvetlenia poskytuje bezpečnostné transformátory pre reflektory v rôznych stupňoch krytia tak, aby optimálne uspokojili rôzne nároky na odolnosť s dôrazom na bezpečnosť použitia.

Pohony

Sieťové (vstupné) tlmivky a motorové tlmivky proti kolísaniu napätia v sieti, pri zapojení frekvenčného meniča a pre zníženie jeho zaťaženia a elimináciu rušenia od ostatných spotrebičov.

Elektrokov_znojmo_uvodni
Elektrokov_znojmo_uvodni