Dopyt 0

Bircher Reglomat

http://reglomat.bircher.com/en/door-detectors-gate-safety-systems-and-contact-mats-delivered-worldwide/
Spoločnosť BBC Bircher Smart Access vyvíja, vyrába a predáva systémy, ktorých cieľom je chrániť stále väčšie toky ľudí v prevádzke po celom svete a vytvárať prístupové systémy, ktoré sú jednoduché na používanie a ktoré šetria energiu. Inovatívny výrobca detektorov neustále pracuje na nových riešeniach, ktoré budú prekonávať budúce výzvy v priemysle a zdravotníctve. Spoločnosť Bircher Reglomat, ktorá bola založená v roku 1957 blízko mesta Schaffhausen vo Švajčiarsku, sa stala popredným poskytovateľom automatizačných riešení, s narastajúcim zameraním na brány a dvere. Vstupom do skupiny BBC spoločnosť Bircher Reglomat získala základ pre udržateľný rast a dlhodobý úspech.

BBC Bircher Smart Access v bodoch

bircher_home_2

Certifikáty a normy: bezpečnosť na prvom mieste

Bezpečnosť pre ľudí, vozidlá a zariadenia: to je požiadavka, ktorú BBC Bircher Smart Access garantuje svojim zákazníkom. V dôsledku toho nastavuje najvyššie štandardy ako pre seba, tak aj pre svoje výrobky.

 

Bircher_naslapne_rohoze_3

Certifikovaná bezpečnosť, trvanlivosť a používateľská prívetivosť sú pre firmu najdôležitejšie

Aby bolo zaistené, že tieto funkcie sú udržované a neustále optimalizované, spoločnosť BBC Bircher Smart Access vyvíja svoje výrobky podľa národných a medzinárodných noriem.

Bircher_bezpecnost_4

Individuálne riešenie pre zákazníkov

Ako poskytovateľ riešení je BBC Bircher Smart Access schopný realizovať individuálne požiadavky a potreby jednotlivých zákazníkov. Približne 180 zamestnancov po celom svete pracuje so skutočným nadšením, aby zákazníkom dodali riešenie na mieru.

BBC Bircher Smart Access produkty

bircher_uvodni_1
bircher_uvodni_1