Dopyt 0

Balluff

http://www.balluff.com/local/cz/home/
Innovating Automation. Vysoké štandardy a osobné nasadenie.
Spoločnosť Balluff je stredne veľký podnik, už štyri generácie pod rodinným vedením. Táto spoločnosť bola založená v Neuhausen auf den Fildern pri Stuttgarte a vyrástla v celosvetovo špičkového hráča. Podnik s tradíciou a dlhoročnými vzťahmi so zákazníkmi, ktorý je súčasne pre svojich zákazníkov dôležitým inovačným partnerom a priekopníkom v technológiách.

Video prezentácia

Balluff v bodoch

Balluff_technology

Ako sa firma otvárala medzinárodnému trhu

Počiatkom 80. rokov bola spoločnosť Balluff prvým a dlhú dobu taktiež jediným výrobcom snímačov s vlastným výrobným závodom v Brazílii. Dnes je spoločnosť Balluff doma nie len V Neuhausene, ale taktiež v Európe, Ázii, Severnej a Južnej Amerike a na všetkých ostatných dôležitých trhoch.

 

balluff_images

Najvyššia kvalita a presnosť pre kovospracujúci priemysel

Aby sme lepšie rozumeli našim zákazníkom a mohli sa o nich lepšie starať, a aby sme Vám mohli dať to, čo potrebujete: kvalitné riešenie snímačov, identifikáciu a networking pre všetky oblasti automatizácie. Čo sa týka kvality, spoločnosť Balluff má svoje predstavy. Vysoký štandard, ktorý prekračuje platné normy a ktorý uplatňuje nie len vo výrobkoch, ale taktiež v poradenstve a službách.

 

Balluff produkty

Balluff_uvodni
Balluff_uvodni