ZLATO PRE REFLEKTORY NORDIC LIGHTS

Pracovné svietidlá Nordic Lights získali v januári 2020 svoje tretie zlaté ocenenie od výrobcu ťažkých strojov Caterpillar SQEP (Supplier’s Quality Excellence Program).

uvodni foto NL
uvodni foto NL

Ocenenie dokazuje, že spoločnosť Nordic Lights spĺňa vysoké štandardy stanovené spoločnosťou Caterpillar, pokiaľ ide o kvalitu, dokumentáciu k produktu a spoľahlivosť dodávok.

Základom programu SQEP je strategické partnerstvo, zamerané na vzájomný rozvoj. Spoločnosť Nordic Lights sa môže pochváliť dlhou históriou spolupráce s Caterpillar, a v roku 2009 prvý krát získala bronzový certifikát SQEP, naviac je taktiež prvým dodávateľom pracovných svietidiel, ktorý kedy dosiahol zlaté ocenenie.

Chcete sa dozvedieť viac informácií?

Napísať správu
Zavřít
nove_bel-power-solution
14.5.2020

NOVÉ DC/DC MENIČE OD BEL POWER SOLUTIONS

Spoločnosť Bel Power Solutions predstavuje nové DC/DC meniče RCM60 (60 W) s montážou na šasi. Tieto nové meniče sú určené pre železničné aplikácie, kde je požadovaná kompaktnosť a vysoká spoľahlivosť.

novinky_new
23.4.2020

BEZKONTAKTNÉ SPÍNAČE OD BBC BIRCHER

Kontaktné povrchy, najmä kľučky na dverách, sú zodpovedné za šírenie veľkého množstva baktérií a vírusov, z ktorých niektoré môžu predstavovať skutočné zdravotné riziko. Bezkontaktné spínače…