NOVINKY OD SENSOPART PRE ROK 2019

S končiacim sa rokom 2018 by sme Vám radi predstavili najnovšie produkty a riešenia od nášho dodávateľa optických snímačov a kamerových systémov pre priemyselnú automatizáciu.

uvodni foto 2
uvodni foto 2

Kamerové snímače a systémy

SensoPart so svojim portfóliom kamerových systémov pokrýva celý rad požiadaviek na spracovanie priemyselných obrazov – ponúka riešenie VISOR® plug & play pre štandardné aplikácie a aj voľne konfigurovateľný systém Eyesight pre zložité automatizačné úlohy.

sensopart odstavec 1

Kamera + Softvér = Strojové videnie

Výkonná inteligentná kamera v kompaktných, utesnených puzdrách s unifikovaným spôsobom montáže, tvorí základ vizuálneho snímača VISOR® a systému strojového videnia Eyesight. Medzi ďalšie funkcie patrí integrované spracovanie signálu, LED osvetlenie (biele, červené, infračervené), dátové rozhranie, digitálne vstupy a výstupy, integrovaná optika alebo C-mount, rovnako ako aj používateľsky príjemný konfiguračný softvér.

 

sensopart odstavec 2

Väčšina kontrolných úloh, ktoré sú požadované v praxi, je možné vyriešiť jedným z kamerových snímačov VISOR®, ktorý je možné nakonfigurovať v pár krokoch. Senzory VISOR® sú ideálnou voľbou pre rýchle procesy vďaka veľkej rýchlosti vyhodnocovania (až 50 za sekundu).

A pre zložité automatizačné úlohy ponúkame Eyesight, flexibilný systém strojového videnia, pomocou ktorého môžete implementovať najmodernejšie požiadavky na automatizáciu.

Nová generácia inteligentných laserových snímačov vzdialenosti

Kompaktný systém snímačov pre presné meranie a spoľahlivú detekciu objektov.

sensopart odstavec 3

Kompaktný Snímač Vzdialenosti FT 55-RLAM

Skutočne všestranný a spoľahlivý senzor pre detekciu na čiernych až lesklých povrchoch. Okrem rozsiahlych možností pripojenia je senzor vybavený analógovým výstupom , dvoma spínacími výstupmi, rozhraním IO-Link a voliteľným rozhraním RS485. Laserový snímač triedy 1 je vybavený inovatívnym a používateľsky príjemným ovládaním s LCD displejom.

Najmenšie optické senzory na svete

Miniatúrny snímač vzdialenosti pre presné meranie v obmedzenom priestore.

sensopart odstavec 4

FT 10-RLA

FT 10-RLA VYNIKÁ V EXTRÉMNE STIESNENÝCH PRIESTOROCH. NAJMENŠI OPTICKÝ SNÍMAČ NA SVETE JE IDEÁLNY PRE NÁROČNÉ ÚLOHY MERANIA, NAPR. PRI MONTÁŽI POLOVODIČOVÝCH SÚČIASTOK ALEBO PRI ROBOTICKÝCH APLIKÁCIACH.

Malý, ale výkonný

rozmery: 21,1 x 14,6 x 8mm

hmotnosť: 10 gramov

Aplikácie: robotika (meranie vzdialenosti), výroba elektroniky (kontrola výšky súčiastky na doske plošných spojov), drobné montáže a manipulácie (kontrola presnosti inštalácie).

Chcete sa dozvedieť viac informácií?

Napísať správu
Zavřít
info_sensopart
12.1.2018

SENSOPART VISOR® MULTISHOT ZÍSKAL OCENENIE

Kamerový snímač VISOR® s funkciou Multishot bol ocenený v súťaži "Vision Systems Design Innovators Awards", vyhlasovanej každoročne špecializovaným technologickým časopisom Vision Systems Design.…

SENSOPART VISOR® MULTISHOT ZÍSKAL OCENENIE