DAZ 2019: DNI AUTOMATIZÁCIE A ZNAČENIA

Deň automatizácie a značenia je odborná konferencia, zameraná na priemyselnú automatizáciu v oblasti balenia, označovania obalov, paletizácie a internej dopravy.

uvodni foto
uvodni foto

Koncom apríla 2019 sa uskutoční v zámku v Mikulove už štvrtý ročník odbornej konferencie, zameranej na trendy v oblasti automatizácie priemyselného balenia, značenia a manipulácie s výrobkami.

ZEH1363-1

Hlavný program konferencie sa uskutoční vo štvrtok 25. apríla. Dopoludňajší blok, zameraný na najnovšie trendy v obore, vystriedajú v popoludní praktické prezentácie a prípadové štúdie. V rámci doprovodného programu sa budú na svojich expozíciách prezentovať dodávatelia zariadení, komponentov aj softvérových riešení. Večer v Mikulove sa ponesie v neformálnom duchu a ponúkne ochutnávku vín a aj kultúrnu časť. Druhý deň tradične prinesie možnosť prehliadky v neďalekých výrobných závodoch usporiadateľských a partnerských firiem.

Ako vyzerala konferencia DAZ v roku 2018?

Chcete sa dozvedieť viac informácií?

Napísať správu
Zavřít
nove_evosignal
18.1.2019

PREZENTÁCIA EvoSIGNAL NA VEĽTRHU AMPER

Na tohtoročnom medzinárodnom veľtrhu elektrotechniky a automatizácie Amper 2019 budeme predstavovať novinku EvoSIGNAL od WERMA.

PREZENTÁCIA EvoSIGNAL NA VEĽTRHU AMPER
info_sensopart
11.12.2018

NOVINKY OD SENSOPART PRE ROK 2019

S končiacim sa rokom 2018 by sme Vám radi predstavili najnovšie produkty a riešenia od nášho dodávateľa optických snímačov a kamerových systémov pre priemyselnú automatizáciu.

NOVINKY OD SENSOPART PRE ROK 2019